باربری ژاندارمری | اتوبار ژاندارمری

باربری ژاندارمری | اتوبار ژاندارمریReviewed by پارسا ویسانی on Feb 18Rating: 5.0باربری ژاندارمری | ارائه دهنده خدمات حمل و نقلی آسان و مطمئنباربری ژاندارمری که یکی از پرافتخار ترین باربری ها در استان تهران می باشد آماده ارائه خدمات تلفن : 44358051 و 88374968 شبانه روزی

باربری ژاندارمری

مطمئن ترین شرکت حمل و نقل در ژاندارمری

باربری ژاندارمری در شهرک آزمایش و ژاندارمری با کارگران حرفه ای و راننده متخصص چیدمان با چندین سال سابقه درخشان  در کل نقاط  بصورت شبانه روزی خدمات دارد.√

 

باربری ژاندارمری از قدمی ترین باربری های حاضر در تهران و یا حتی ایران می باشد که دارای خدمات کم نظیری در زمینه حمل و نقل می باشد .

محله خرمرودی در شهرک ژاندارمری از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد، از شرق به اتوبان یادگار امام، از شمال به بزرگراه حکیم و از غرب به خیابان شایق منتهی می‌شود.

محله ۱۶ شهرک ژاندارمری از شرق به خیابان سرسبز و از غرب به خیابان فرشتگان، از شمال به بزرگراه حکیم و از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد منتهی می‌شود .

یکی از توصیه های مهم باربری ژاندارمری به هنگام جابجای صحیح بودن بسته بندی وسایل به هنگام حمل میباشد که باید وسایل شکستنی در کاتنهای محکم وضخیم بسته بندی شود.

به هنگام چیدمان وسایل داخل کامیون باید وسایل شکستنی جدا وروی بار قرار گیرد تا از صدمات فشار ودست انداز سالم ببماند.

در چیدمان وسایل باید راننده حرفه خاص وسابقه کاری در چیدمان داشته باشد تا بتواند بصورت منظم به نحوی که فضای کمتری جای دهد واز چند هزینه کردن حمل ونقل صرفه جویی کند.

باربری ژاندارمری یا دانش بار خدمات  خودرا در کلیه منا طق 〈شهرک ژاندارمری〉 بصورت شبانه روزی بخصوص در نواحی ژاندارمری و شهرک آزمایش  خدمات دارد.

 

کامیون بار ژاندارمری,اتوبار ژاندار مری دانش بار , باربری ژاندارمری دانش بار .

اتوبار ژاندارمری,باربری ژاندارمری,حمل اثاثیه ژاندارمری,حمل و نقل  ژاندارمری , وانت تلفنی ژاندارمری .

تلفن تماس : ۸۸۳۷۴۹۶۸  و ۴۴۳۵۸۰۵۱

 

درباره ی danesh

همچنین ببینید

ارزان بار تهران | باربری ارزان تهران

ارزان بار تهران | باربری ارزان تهرانReviewed by پارسا ویسانی on May 27Rating: 5.0ارزان بار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *