باربری باغ فیض | اتوبار باغ فیض

باربری باغ فیض

تلفن : 44358051 و 44358207

amadeشرکت حمل و نقل اتوبار و باربری باغ فیض دانش در کل نقاط  باغ فیض خدمات حمل و نقل اتوبار و باربری به کل نقاط تهران وایران دارد .

باغ فیض ضلع شمال به بزرگراه شهید همت و ضلع شرقی آن به بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی وازسمت غرب نیز به بزرگراه شهید ستاری منتهی میشود.

اتوبار باغ فیض جهت حمل اثاث منزل,ادارات وشرکتها را با کادر تخصصی حمل لوازم منزل به صورت شبانه روزی در کل نقاط باغ فیض وتهران خدمات دارد.

باغ فیض در مجاورت بزرگراه همت در ضلع جنوبی ویکی از محله های قدیمی تهران میباشد.

باغ فیض در ضلع جنوبی اتوبان همت واقع شده است که باربری باغ فیض یا دانش بار در کلیه این مناطق سرویسدهی دارد..

تلفن تماس: 44358051 و 44358207

باغ فیض یکی از محله های خوش آب و هوای تهران که در آن آرامگاه زیارتی میباشد که روزانه افراد زیادی از این مکان مقدس زیارت میکنند.

محله باغ فیض یکی از مناطق قدیمی تهران ویکی از درختان کهنسال توت بالغ بر 700 سال قدمت در محله باغ فیض که روزانه بازدیدکنندگان زیادی از این درخت کهنسال دارد , باربری باغ فیض در امورات حمل و نقل در کلیه نقاط باغ فیض خدمات دارد .

اتوبار و باربری دانش در باغ فیض یکی از با سابقه ترین باربریهای تهران و باغ فیض با چندین دهه سابقه کاری درخشان در امورات حمل و نقل اتوبار و باربری در باغ فیض وکلیه نقاط تهران با کارگران متخصص حمل اثاث وشرکتها .

اتوبار باغ فیض,باربری باغ فیض,حمل و نقل باغ فیض,اتوبار شبانه روزی باغ فیض,نیسان بار باغ فیض,کامیون بار باغ فیض,حمل اثاث باغ فیض, وانت تلفنی باغ فیض ,باربری در باغ فیض.

تلفن تماس: 44358051 و 44358207

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *