باربری جنت آباد | اتوبار جنت آباد

باربری جنت آباد | اتوبار جنت آبادReviewed by پارسا ویسانی on Feb 11Rating: 5.0باربری جنت آباد | حمل اثاثیه | 44358051پیشرو در صنعت حمل ونقل اتوبار جنت آباد,حمل اثاث منازل,شرکتها وادارات با سابقه درخشان وکامیون مسقف وی آی پی در کل نقاط جنت آباد وتهران خدمات دارد.

باربری جنت آباد | اتوبار جنت آباد

شرکت حمل و نقل اتوبار و باربری جنت آباد جهت حمل اثاث منازل,شرکتها و ادارات با سابقه درخشان و کامیونتهای مسقف وی آی پی در کل نقاط جنت آباد  شمالی و  جنت آباد جنوبی خدمات نقل مکان دارد .

 

قبل از موضوع باربری دو محله جنت آباد شمالی و جنوبی را معرفی مینماییم :

جنت آباد نام یکی از محله های شمال غربی تهران میباشد که در نواحی منطقه ۵ شهرداری واقع شده است و از لحاظ وسعت محله ای با وسعت و فضای باز با چندین پارک تفریحی یکی از بهترین مناطق غربی تهران میباشد ..

جنت آباد به دو قسمت جنت آباد شمالی و جنوبی تقسیم شده است  که جنت آباد شمالی بالاتر از اتوبان همت و جنت اباد جنوبی پایینتر از اتوبان همت قرار دارد.

اتوبار و باربری جنت آباد  نیز در این دو نواحی فعالیت خود را در امورات نقل مکان و جابجایی اثاث منازل آغاز نموده و یکی از بارک شهریهای برند تهران میباشد .

شرکت حمل و نقل دانش بارمتخصص در امورات حمل و نقل و بسته بندی وسایل منازل و شرکتها با پرسنلی خوش اخلاق ،با  بهترین سرویس دهی در کل نقاط جنت آباد شمالی و جنت آباد جنوبی  میباشد .

یکی از مزایای حمل و نقل در جنت آباد  دسترسی آسان به واسطه اتصال دو بزرگراه همت و نیایش که در اسرع وقت جهت حمل و نقل به کل نقاط تهران با کمترین زمان خدمات انجام میدهد.

دانش بار با سابقه چندین ساله خود در خدمات حمل و نقل  و بکار گیری رانندگان متخصص و حرفه ای در چیدمان یکی از بهترین اتوبارهای تهران شناخته شده است.

 

اتوبار جنت آباد , باربری جنت آباد , اتوباردر جنت آباد,باربری در جنت آباد ,حمل اثاثیه جنت آباد ,وانت بار جنت آباد,حمل و نقل جنت آباد,اسباب کشی جنت آباد , نیسان بار جنت آباد , وانت بار جنت آباد  وانت تلفنی جنت آباد , باربری در جنت آباد,کامیون بار جنت آباد.

درباره ی danesh

همچنین ببینید

ارزان بار تهران | باربری ارزان تهران

ارزان بار تهران | باربری ارزان تهرانReviewed by پارسا ویسانی on May 27Rating: 5.0ارزان بار …

یک دیدگاه

  1. ممنون از خدمات خوبتون من از خدمات شما بسیار راضی بودم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *