باربری طرشت | اتوبار طرشت

باربری طرشت | اتوبار طرشتReviewed by پارسا ویسانی on Feb 16Rating: 4.0باربری طرشت | اتوبار و وانت تلفنی | 88374968باربری طرشت در کلیه نقاط تهران متخصص در امر حمل و نقل ( اتوبار ) و بسته بندی وسایل با پرسنلی خوش اخلاق ، دارای مجوز از اتحادیه با بهترین سرویس دهی

باربری طرشت ∞ اتوبار طرشت

دو شعبه فعال در شمال و غرب تهران

تلفن تماس : ۸۸۳۷۴۹۶۸ و ۴۴۳۵۸۰۵۱

باربری طرشت درامورات حمل و نقل مبلمان لوکس منازل و شرکتها با پرسنل مجرب و حرفه ای در نقل مکان انتخابی امن و سریع را با دانش بار تجربه کنید .

 

قبل از موضوع باربریمحله طرشت را معرفی میکنیم :

طرشت یکی از محلهای کهن تهران واقع در شمال شرقی فلکه آزادی واقع شده که قدومت نام آن به دوران سلجوقیان برمیگردد وتا به امروزادر تهران این محله به این نام شناخته شده است .

این محله با دانشگاه شریف و همچنین نیروگاه طرشت یا برق آلستوم مجاورت و دارای دومسجد قدیمی بنامهای مسجد حضرت علی اصغر و امام حسن عسکری میباشد.

بعلت موعیت خوب جغرافیایی و دسترسی سریع به دو بزرگراه شیخ فضل الله و یادگار امام دانش بار شعبه حمل و نقل خود را در این محله دایر نمود.

شرکت حمل و نقل طرشت درکلیه نقاط تهران متخصص در امر حمل و نقل و بسته بندی وسایل با پرسنلی خوش اخلاق ، دارای مجوز از اتحادیه با  بهترین سرویس دهی در کل نقاط تهران.

 دانش بار با تجهیز نمودن کامیونتهای خود بصورت دوجداره برای جلوگیری از صدمات فشار ودست اندازها وضد خط وخش یکی از بهترین حمل و نقلهای درونشهری شناخته شد .

یکی از توصیه های مهم اتوبار طرشت در حین اثاث کشی بسته بندی صحییح  اثاث و جدا نمودن آن از لحاظ ضرافت وضعیف بودن لوازم به هنگام حمل میباشد  .

در حمل اثاث باید لوازم شکستنی را جدای از سایر لوازم چیدمان شود وبرای جلوگیری از شکستن باید  لوازم شکستنی را در کارتنهای کوچک ومقاوم بسته بندی کرد .

باربری طرشت برای حمل اساسیه منزل و شرکتها راننده ای  بکار میگمارد که بتواند بصورت تخصصی چیدمان داخل اطاقک کامیونت را منظم به نحوی که

فضای کمتری گرفته و فشرده سازی انجام دهد .

اتوبارطرشت,باربری طرشت,باربری در طرشت , حمل و نقل طرشت , حمل بار درطرشت , نیسان بار طرشت, وانت تلفنی طرشت .

 

درباره ی danesh

همچنین ببینید

ارزان بار تهران | باربری ارزان تهران

ارزان بار تهران | باربری ارزان تهرانReviewed by پارسا ویسانی on May 27Rating: 5.0ارزان بار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *