باربری فتح | اتوبار فتح

باربری فتح | اتوبار فتحReviewed by پارسا ویسانی on Aug 7Rating: 4.5باربری فتحباربری فتح یکی از با سابقه ترین ترین اتوبار های درونشهری تهران و بزرگراه فتح تهران.
58+

باربری فتح ↔ اتوبار فتح

دانش بار  جهت نقل مکان آسان در سریعترین زمان ممکن با سوابق درخشان خود یکی از اتوبار های درونشهری تهران و بزرگراه فتح با بهترین امکانات حمل و نقل جهت حمل اثاث منازل و شرکتها در ارسرع وقت .

 

بزرگ راه فتح کجاست ؟

قبلا از معرفی دانش بار در بزرگران فتح این جاده قدیمی را معرفی میکنیم.

این بزرگراه قدیمی ترین بزرگراه تهران میباشد که در غرب تهران به امتدادکرج به طول ۲۱ کیلومتر امتداد دارد.

و اکثر شرکتهای بزرگ و قدیمی در امتداد این بزرگراه میباشد.

شرکت حمل و نقل اتوبار فتح با ایده ای نو جهت حمل اثاث منازل وشرکتها با ارسال کارشناس و کادر فنی جهت راهنمایی بسته بندی لوازم و مشخص کردن نوع کامیونت در کلیه مناطق تهران خدمات تمام وقت دارد .

باربری فتح با تجهیز نمودن کامیونتهای خود بصورت دوجداره برای جلوگیری از صدمات فشار ودست اندازها وضد خط وخش با تخصص خاص خود استفاده میکند.

یکی از توصیه های مهم باربری فتح در حین اثاث کشی بسته بندی اثاث و جدا نمودن آن از لحاظ ضرافت وضعیف بودن لوازم به هنگام حمل .

این باربری برای حمل آسان و بدون دغدغه با ارسال کادر خود به محل از چگونگی حمل اثاث و نحوه بارگیری و همچنین مشخص نمودن هزینه بار صاحب آنرا مطلع کرده کلیه حملها با توافق انجام میگیرد و هیچ مبلغی به عنوان کنسلی از صاحب بار دریافت نمیشود.

با یکبار تماس مشتری همیشگر این شرکت حمل و نقل خواهی بود .

 

 

اتوبار در فتح,اتوبار فتح, وانت بار فتح ,کامیون بار فتح, وانت تلفنی فتح ,نیسان بارفتح,باربری در فتح,حمل و نقل فتح,حمل بار در فتح,باربری سعیدآباد,حمل و نقل سعید آباد,باربری خادم آباد,حمل بار در خادم آباد,اتوبار شهریار,باربری شهریار,شرکت حمل و نقل شهرک صنعتی گلگون,اتوبار گلگون

درباره ی danesh

همچنین ببینید

باربری فرودگاه | اتوبار فرودگاه

باربری فرودگاه | اتوبار فرودگاهReviewed by پارسا ویسانی on Apr 12Rating: 5.0باربری فرودگاهباربری فرودگاه یکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *