باربری مرزداران | اتوبار مرزداران

 

اتوبار مرزداران

تلفن44358051و44358207

amadeشرکت حمل و نقل اتوبار مرزداران یا دانش بار در امورات حمل اثاث منازل وادارات در مرزداران با کارگران حرفه ای وکار آزموده با چند نیم قرن  سابقه درخشان.

بلوار مرزدارن به امتداد چهار کیلومتر در شمال غرب تهران در ناحیه چهار وشهرداری منطقه دو واقع شده است که باربری مرزداران در کلیه نقاط تهران ومرزداران  با کارگران حرفه ای سرویسدهی دارد.

مرزداران از سمت غرب به بزرگراه اشرفی اصفهانی واز سمت شرق به بزرگراه شهید چمران منتهی واز گذرگاه یادگار امام عبور میکند وبلوار مرزداران دوتقاطع بنامابوالفضل ودانش دارد دانش بار در کلیه مناطق مرزداران سرویسدهی دارد.

اتوبار و باربری مرزداران متخصص در امورات حمل و نقل و بسته بندی وسایل با پرسنلی خوش اخلاق .

دانش بار در امورات حمل ونقل از کامیونت ویژه دوجداره که داخل اطاقک کامیونت موکت کاری برای جلوگیری از خط وخش لوازم منازل تعبیه شده است استفاده میکند.

یکی از توصیه های مهم دانش بار در حمل باید اجسام شکستنی را جدا ودر کاتنهای ضخیم وکوچک بسته بندی نمود تا در حمل از شکستن جلوگیری شود.

برای چیدمان وسایل باید راننده با تخصصی که بتواند اجسام را منظم که فضای کمتری اشغال کند تا در هزینه نمودن چند کامیون جلوگیری شود.

دانش باربا  بهترین سرویس دهی جهت حمل اثاثیه منزل ، حمل بار ادارات ، باربری مرزداران یک موسسه امین بهترین ها را برای شما به عمل می آورد .

در هر نقطه از تهران و مرزداران هستید فقط کافیست با باربری مرزداران یا دانش بار تماس حاصل حاصل فرمایید تا از خدمات بارز دانش بار در مرزداران بهره مند شوید.

کلیه خدمات دانش بار در مرزداران با کارگران متخصص حمل ونقل به صورت شبانه روزی بدون تعطیلی با کارگران مجرب وکار آزموده در کل نقاط مرزداران .

کامیون بار مرزداران ,اتوبار مرزداران,باربری در مرزداران,باربری مرزداران,

اتوبار،باربری,حمل اثاثیه مرزداران,اسباب کشی مرزداران,نیسان بار مرزداران,وانت بار مرزداران, وانت تلفنی مرزداران , اتوبار وباربری مرزداران.

تلفن تماس:44358051و44358207

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *