باربری پرند | اتوبار پرند

باربری پرند | اتوبار پرندReviewed by پارسا ویسانی on Feb 17Rating: 5.0باربری پرند | با کامیونت های ویژه | 44358051باربری پرند با سالها سابقه درخشان در اموات حمل و نقل و حمل اثاثیه و دارای سابقه ای بی نظیر آماده ارائه خدمات بصورت شبانه روزیباربری پرند با سالها سابقه درخشان در اموات حمل و نقل و حمل اثاثیه و دارای سابقه ای بی نظیر آماده ارائه خدمات بصورت شبانه روزی
56+

باربری پرند ⇒⇑⇐اتوبار پرند

شرکت حمل و نقل اتوبار و باربری دانش بار در پرند جهت حمل اثاثیه منازل و مبلمان لوکس اداری و تجاری برای بارهای تهران به پرند و بلعکس  در  امورات حمل نقل اثاثیه منازل , اداری و شرکتها و همچنین بارهای داخلی با رزرو قبلی انجام میشود .

 

پرند شهری تازه‌ تأسیس شده درمحدوده شهرستان رباط کریم، استان تهران میباشد که امورات حمل ونقل آن توسط باربری پرند انجام میگیرد.

شهرپرند در ۳۳کیلومتری جنوب‌غربی شهر تهران و در مسیر آزادراه تهران ـ ساوه واقع شده‌است .

با توجه به حدود تعريف شده فوق و انطباق مرز جنوبي شهر جديد پرند با حد جنوبي حريم شهر تهران، شهر جديد پرند کاملاً درون حريم شهر تهران واقع شده است.

با اين حال و با توجه به مغايرت هاي قانوني موجود در خصوص محدوده حريم شهر تهران و تا اصلاح و تصميم گيري مشخص در زمينه حريم شهر تهران، محدوده و حريم شهر پرند براساس مطالعات طرح جامع آن از شرق منطبق بر حريم شهر رباط کريم میباشد.

واز جنوب محدود به رودخانه شور و از غرب محدوده به مرز شهرستان شهريار و از شمال به ارتفاعات تخت رستم محدود مي گردد.

بر اين اساس تداخل حريم شهر تهران و شهر جديد پرند، به نوعي تناقض در ساختار مديريتي و حفاظتي پهنه حريم دو شهر است که قابل توجه مي باشد.

< باربری پرند > یا دانش بار در کلیه مناطق تهران و پرند بصورت شبانه روزی خدمات خود را با کامیون مسقف ویژه وکارگران مجرب اراییه میدهد.

اتوبار پرند ≥ در بارهای تهران به پرند وبلعکس خدمات شبانه روزی دارد و خدمات خود را با کارگران متخصص و حرفه ای انجام میدهد.

حمل و نقل در پرند,حمل بار در پرند,حمل اثاث در پرند,شرکت حمل و نقل پرند,اتوبار در پرند,باربری در پرند

دو شعبه در تهران تلفن تماس : ۴۴۳۵۸۰۵۱  و  ۸۸۳۷۴۹۶۸

درباره ی danesh

همچنین ببینید

باربری فرودگاه | اتوبار فرودگاه

باربری فرودگاه | اتوبار فرودگاهReviewed by پارسا ویسانی on Apr 12Rating: 5.0باربری فرودگاهباربری فرودگاه یکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *