باربری پونک | اتوبار پونک

باربری پونک | اتوبار پونکReviewed by پارسا ویسانی on Feb 17Rating: 5.0باربری پونک | اتوبار و وانت تلفنی پونک | 44358051باربری پونک پیشرو در صنعت حمل و نقل اثاثیه منزل بسته بندی و ... با کادری خوش اخلاق که هر کدام دارای بیش از 10 سال سابقه درخشان می باشند

باربری پونک ⇔ اتوبار پونک

اتوبار و باربری دانش بار در پونک متخصص  حمل و نقل و بسته بندی وسایل با پرسنلی خوش اخلاق ، دارای کامیونتهای مسقف ویژه در کلیه نقاط پونک وتهران خدمات شبانه روزی و آنلاین دارد .

 

باربری پونک یا دانش با ارائه سرویسدهی و خدمات ارزنده باربری جهت حمل اثاثیه منزل ، حمل بار ادارات و شرکتها جهت بهترین خدمات تنها اتوبار پونک بهترین ها را برای شما به عمل می آورد .

قبل از موضوع باربری محله پونک را معرفی مینماییم :

پونک یکی از محله های شمال غربی تهران که نیمی از آن در ناحیه ۵ ونیمی دیگر در ناحیه ۲ واقع شده است اتوبار و باربری پونک یا دانش باردر کلیه نقاط پونک بصورت سرویس دهی دارد.

باربری در پونک یا دانش بار با قدومتی بیش از بیست سال سابقه درخشان در کلیه نقاط پونک وتهران بصورت شبانه روزی در اسرع وقت خدمات دارد.

دانش بار در تبلیغات حمل و نقل هیچوقت تعریف و تمجید نخواهد کرد کار خوب و حمل آسان و بدون دردسر یکی از مزایای این اتوبار بوده و در وقت مقرر خلاف وعده نکرده به موقع کادر خودرا به محل بار گیری اعزام میکند.

یکبار تماس مشتری همیشگی این کاررا به راننده با تخصص چیدمان بسپارید :

راننده با تخصص باید به گونه ای چیدمان انجام دهد که فضای کمتری اشغال کرده وهمیشه وسایل شکستنی روی بار قرار گیرد واجسام حساس را نیز پتوپیچی کند.

چیدمان اثاث داخل کامیون باید به گونه ای باشد که وسایل شکستنی روی بار قرار گرفته تا از صدمات ناشی فشار وضربه در امان باشد.

در حمل بارهای برونشهری حتما رانندگان باید کارت هوشمند رانندگیحرفه ای داشته باشند تا شرایط بیمه شدن بار که راننده بدون کارت هوشمند نمیتواند بار برونشهری را بیمه کند.

باربری دانش با بکار گیری رانندگان باسابقه که کارت هوشمند وحرفه ای دارند بکار میگمارد.

کلیه خدمات اتوبار دانش یا باربری پونک به صورت شبانه روزی خدمات دارد.

 

اتوبار پونک, باربری پونک ,اتوبار،وانت بار پونک,حمل اثاثیه پونک,اسباب کشی پونک,نیسان بار پونک,وانت بار پونک , وانت تلفنی پونک ,باربری در پونک.

تلفن تماس : ۴۴۳۵۸۰۵۱ و ۴۴۳۵۸۲۰۷

 

درباره ی danesh

همچنین ببینید

ارزان بار تهران | باربری ارزان تهران

ارزان بار تهران | باربری ارزان تهرانReviewed by پارسا ویسانی on May 27Rating: 5.0ارزان بار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *