باربری کاشانی | اتوبار کاشانی

باربری کاشانی | اتوبار کاشانیReviewed by پارسا ویسانی on Feb 17Rating: 5.0باربری کاشانی | وانت تلفنی کاشانی | 44358051باربری کاشانی در کلیه مناطق تهران و بلوار آیت الله کاشانی سرویس دهی دارد. باربری کاشانی دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد .

باربری کاشانی φ اتوبار کاشانی

تلفن تماس:۴۴۳۵۸۲۰۷و۴۴۳۵۸۰۵۱

باربری کاشانی  ( دانش بار ) یکی از باربریهای برند در  منطقه غرب تهران بوده این حمل و نقل بارک شهری با چندین سال سوابق درخشان جابجایی اثاث منازل و شرکتها در کلیه نقاط تهران خدمات آنلاین دارد φ

 

 

مشخصات بلوار آیت الله کاشانی  :

بلوار آیت الله کاشانی یکی از مناطق غرب تهران که از ابتدای مناطق  زیباشهر  شروع وتا فلکه دوم صادقیه امتداد دارد .

بلوار آیت الله کاشانی به بزرگراه شهید باکری وهمچنین به بزرگراه شهید ستاری راه ورودی دارد.

دانش بار نیز با سرویسدهی حمل و جاب جایی در بلوار کاشانی با بروزترین کامیونتهای مسقف بصورت تمام وقت خدمات دارد .

اتوبار  کاشانی در رزرو بار هیچوقت سه نرخ کامیون در سایزهای مختلف ابراز نمیکند در واقع هیچ بارک شهری کامیونت مسقف شش متری ندارد.

کامیونت حمل اثاث باید استاندارد بوده به گونه ای که در کل نقاط ¸ کوچه های باریک و زیر بالکنهای محله و خیابان به آسانی ترددکند.

وسیله حمل و نقل در اتوبار ها کامیونت وی آی پی میباشد ، قبل از هر موضوعی توضیحی راجع به کامیونت وی آی پی خواهیم داد .

یکی از مشخصات کامیون ویژه  ( وی آی پی ) این وسیله حمل و نقل باید داخل اطاقک آن محافظ شده از لایه موکتکاری دیواره اطاقک کامیون و ضد ضربه از جنس موکت به نحوی که داخل کانتینر را پوشانده  این کار توسط استاد ماهر موکت کار انجام میگیرد.

این شرکت  برای جابجایی اثاث رانندگان متخصص و حرفه ای بکار میگمارد که حرفه آن در چیدمان و فشرده سازدی مختص بوده و از چند هزینه کردن بکاهدو سعی در جادادن کلیه وسایل کند.

دانش بار در کلیه حمل و نقل مکان اثاث رانندگان متخصص چیدمان بکار میگمارد و سعی در رضایتمندی مشتریان عزیز دارد .

کلیه خدمات اتوبار کاشانی (دانش بار) دربلوار آیت الله کاشانی به صورت  آنلاین و و ۲۴ ساعته بوده و خدمات آن با کارگران  با تجربه و کارآزموده حرفه ای متخصص حمل  اثاث در سریعترین زمان انجام میگیرد.

 

 

کامیون بار کاشانی,حمل و نقل کاشانی,باربری درکاشانی,اتوبار کاشانی,باربری کاشانی،حمل اثاثیه کاشانی,اسباب کشی کاشانی,نیسان بار کاشانی,وانت بار کاشانی , وانت تلفنی کاشانی ,اتوبار در کاشانی.

 

درباره ی danesh

همچنین ببینید

ارزان بار تهران | باربری ارزان تهران

ارزان بار تهران | باربری ارزان تهرانReviewed by پارسا ویسانی on May 27Rating: 5.0ارزان بار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *