باربری کریم خان | اتوبار کریم خان

باربری کریم خان | اتوبار کریم خانReviewed by پارسا ویسانی on May 30Rating: 5.0باربری کریم خان | وانت تلفنی کریم خان | 88374968باربری کریم خان شرکت حمل مبلمان لوکس در پیشرو حمل اثاث منازل وشرکتها در کل نقاط کریم خان زند و تهران با دوشعبه فعال بصورت تمام وقت سرویسدهی دارد.

باربری کریم خان|اتوبار کریم خان

باربری کریم خان زند یکی از باربریهای برند درونشهری جهت حمل اثاثیه لوکس منازل و اجسام سنگین مانند گاو صندوق,پیانو , ساید ب ساید با کارگران مجرب و کارآزموده بصورت تمام وقت خدمات دارد√

 

 

قبل از معرفی دانش بار در بلوار کریم خان زند به معرفی این خیابان میپردازیم :

خیابان کریم خان زند 〈 بلوار کریم خان 〉 یکی از خیابانهای مهم مرکز تهران میباشد که از میدان هفت تیر شروع شده و به میدان ولیعصر منتهی میشود .

این خیابان از اوایل انقلاب پنجاه و هفت تنها خیابانی است که به نام یکی از پادشاهان قرن ۱۲ دوران زندیه در تهران نامگذاری شده و تغییر نام نداده است .

به علت مرکزیت خیابان کریم خان زند و دسترسی آسان به کلیه نقاط تهران دانش بار جهت حمل و جابجایی اساسیه منازل شعبه باربری خودرا در بلوار کریم خان دایر نمود.

یکی از توصیه های مهم باربری کریم خان  در حین اثاث کشی بسته بندی اثاث ومنظم کردن آن از لحاظ ابعاد و وزن به هنگام چیدمان بار داخل کامیونت میباشد.

توصیه دیگر آن در حمل اثاث باید لوازم شکستنی را جدای از سایر لوازم چیدمان شود وبرای جلوگیری از شکستن باید چیدمان لوازم شکستنی را در کارتنهای کوچک ومقاوم انجام داد.

حمل و نقل کریم خان برای جابجایی لوازم از رانندگان متخصص وبا سابقه که بتواند چیدمان داخل اطاقک کامیونت را بصورت منظم که فضای کمتری را اشغال کند در این امر از رانندگان متخصص چیدمان که یکی از مهمترین امورات حمل ونقل میباشد.

دانش بار و اتوبار شبانه روزی کریم خان با خدمات ۲۴ ساعته در کل نقاط تهران با رزرو قبلی آماده خدمات رسانی در اسرع وقت میباشد.

باربری کریم خان,اتوبارکریم خان, وانت بار کریم خان ,کامیون بار کریم خان, وانت تلفنی کریم خان ,نیسان بارکریم خان,حمل و نقل شبانه روزی کریم خان ,باربری مدرس,اتوبار مدرس,حمل و نقل مدرس

دوشعبه در تهران شبانه روزی تلفن تماس ۸۸۳۷۴۹۶۸ و۴۴۳۵۸۰۵۱

درباره ی danesh

همچنین ببینید

ارزان بار تهران | باربری ارزان تهران

ارزان بار تهران | باربری ارزان تهرانReviewed by پارسا ویسانی on May 27Rating: 5.0ارزان بار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *