باربری گیشا | اتوبار گیشا 88374968

باربری گیشا,اتوبار گیشا

تلفن تماس:44358051و44358207

amadeشرکت حمل و نقل اتوبار و باربری دانش یا اتوبار گیشا در گیشا یا محله نصر خدمات شبانه روزی دارد اتوبار دانش در گیشا یا نصر با کارگران حرفه ای وکامیون مسقف ویژه در حمل و نقل اثاث منازل و اداری .

گیشا نام یکی از محله‌های غرب تهران واقع در منطقه ۲ تهران است که از شرق به بزرگراه چمران و از غرب به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری منتهی میشود .

گیشا از شمال به بزرگراه حکیم و از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد محدود است.

خیابان اصلی گیشا با طول تقریبی ۱٫۵ کیلومتر بزرگراه جلال آل احمد را بصورت مستقیم به بزرگراه حکیم متصل می سازد.دانش بار  در گیشا بصورت شبانه روزی درخدمت همشریان محترم.

یکی از نکات مهم اثاث کشی رزرو به موقع بار وانتخاب باربری با سابقه ای که تجربه کاری حمل ونقل لوازم منازل داشته باشد دانش بار یکی از بهترین انتخابهای شما در حمل ونقل میباشد.

از موارد حاءزاهمیت در باربری سریع بودن کار به هنگام جابجایی وسالم رسیدن لوازم میباشد.

یکی از توصیه های باربری گیشا به هنگام جابجایی جدا نمودن وسایل شکستنی از سایر لوازم میباشد.

لوازم شکستنی را باید در کارتنهای مخصوص وضخیم با ابعاد کوچک که مقاومت صدمات ناشی از ضربات وفشار را متحمل شود.

باربری گیشا یا دانش بار به هنگام جابجای با تخصص خود در چیدمان همیشه وسایل شکستنی را در داخل کامیونت روی بار قرار دارده وبا فشرده سازی آن جای کمتری را اشغال میکند.

در چیدمان باید راننده متخصص چیدمان به گونه ای داخل کامیونت بار چیده شود تا از مکرر بودن هزینه کامیون تا جایی که بتواند بار را فشرده در صورتکه فضای خالی را پر کرده واز شکستن جلوگیری کند.

اتوبار گیشا یا باربری گیشا در کل نقاط تهران و گیشابا کارگران حرفه ای ورانندگان متخصص چیدمان خدمات شبانه روزی دارد .

دانش بار در کلیه نقاط  گیشا با خدمات ویژه باربری وکامیونت وی آی پی در کل نقاط گیشا خدمات دارد.

کامیون بار گیشا ,اتوبار گیشا , باربری گیشا ,اتوبار گیشا,باربری گیشا ,حمل ونقل گیشا , وانت تلفنی گیشا  ,حمل و نقل گیشا , نیسان بار گیشا ,اتوبار در گیشا.

تلفن تماس:44358051و44358207