باربری یادگار امام | اتوبار یادگار امام

باربری یادگار امام | اتوبار یادگار امامReviewed by پارسا ویسانی on Feb 18Rating: 5.0باربری یادگار امام | بزرگترین ناوگان حمل بار | 44358051باربری یادگار امام یا اتوبار یکی از با تجربه ترین شرکت حمل و نقل می باشد که دارای امکانات بی نظیری می باشد که در اختیار مشتریان گرامی می باشد

باربری یادگار امام⇔ اتوبار یادگار امام

تفن تماس : ۴۴۳۵۸۰۵۱ و ۸۸۳۷۴۹۶۸

باربری دانش بار با قدومت نیم قرن سابقه درخشان در امورات حمل اثاث منزل و شرکتها یکی از بهترین اتوبارهای برند در غرب تهران میباشد.

 

بزرگراه یادگار امام  که طولی معادل ۱۶٫۲ کیلومتر دارد از خیابان سئول در شمال تهران آغاز و به خیابان هرمزان در غرب تهران ختم می‌شود,باربری یادگار امام در این بزرگراه خدمات دارد.

فرحزاد که درجهت شرقی – غربی یادگار امام میباشد و بقیه ۱۰ کیلومتر باقی مانده یادگار امام در شمالی – جنوبی میباشد.

شرکت حمل و نقل اتوبار یادگار امام یا دانش بار در کلیه نقاط تهران با کارگران متخصص حمل و نقل لوازم منازل و اداری خدمات شبانه روزی دارد.

اتوبار و باربری یادگار امام در کلیه نقاط تهران متخصص در امر حمل و نقل و بسته بندی وسایل با پرسنلی خوش اخلاق ، دارای مجوز از اتحادیه با  بهترین سرویس دهی در کل نقاط تهران.

در هر نقطه از تهران هستید فقط کافیست با باربری یادگارامام تماس حاصل فرمایید تا از خدمات بارز اتوبار دانش بهره مند شوید.

شرکت حمل و نقل در یادگار امام با تجهیز نمودن کامیونتهای خود بصورت دوجداره برای جلوگیری از صدمات فشار ودست اندازها وضد خط وخش با تخصص خاص خود استفاده میکند.

یکی از توصیه های مهم در حین اثاث کشی بسته بندی اثاث و جدا نمودن آن از لحاظ ضرافت وضعیف بودن لوازم به هنگام حمل .

در حمل اثاث باید لوازم شکستنی را جدای از سایر لوازم چیدمان شود وبرای جلوگیری از شکستن باید چیدمان لوازم شکستنی را در کارتنهای کوچک ومقاوم انجام داد.

 

اتوبار یادگار امام , باربری یادگار امام ,حمل اثاثیه یادگار امام, وانت بار یادگار , نیسان بار یادگار , وانت تلفنی یادگارامام

درباره ی danesh

همچنین ببینید

ارزان بار تهران | باربری ارزان تهران

ارزان بار تهران | باربری ارزان تهرانReviewed by پارسا ویسانی on May 27Rating: 5.0ارزان بار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *