باربری

باربری

دوشعبه شمال و غرب تهران : ۴۴۳۵۸۰۵۱ و ۸۸۳۷۴۹۶۸

باربری دانش بار در امورات حمل و نقل در کلانشهر تهران با تاسیس دو شعبه شمال و غرب تهران یکی از بروزترین اتوبارهای داخلی تهران جهت حمل لوازم لوکس منازل ,ادارات و شرکتها با کارگران مجرب و کامیونت وی آی در سریعترین زمان ممکن.


 

شرکت حمل و نقل اتوبار دانش در کل نقاط تهران خدمات خود را با بروزترین امکانات در زمینه حمل و نقل  در تهران  با چند دهه سابقه درخشان با حرفه خاص خود انجام میدهد.

باربری دانش بار با کارگران حرفه ای و کار آزموده در امورات حمل اجسام سنگین مانند گاو صندوق , پیانو ,ساید ب ساید وکلیه اجسام سنگین اداری ,شرکتها و بسته بندی حرفه ای منازل خدمات خود را اراییه میدهد.

باربری دانش بار جهت رفاه شهروندان و خدمات ۲۴در طول شبانه روز در اسرع وقت با تعیین وقت قبلی

بنابرین مدیریت باربری  با سوابق چندین ساله اتوبار دانش را جهت حمل کالای تجاری ومنازل آنرا به اتوبار شبانه روزی توسعه داده است .

امید است با رضایت مشتریان یکی از بهترین باربریهای درونشهری تهران باشیم , دانش بار در سراسر تهران خدمات خود را با رزرو قبلی در ساعت مقرر انجام میدهد,هدف ما جلب رضایت مشتریان عزیز میباشد.

دانش بار در امورات حمل اثاث منازل,جهزیه عروس و مبلمان لوکس منازل و اداری از کامیون مسقف ویژه حمل بار استفاده میکند. یکی از نکات مهم باربری هنگام جابجایی اثاث منازل بکار گیری راننده متخصص که با حرفه خود بتواند بصورت فشرده چیدمان داخل کامیونت را انجام دهد.

راننده متخصص با حرفه خود بصورت منظم و جلوگیری از شکستن باید وسایل سبک و شکستنی را روی بار قراردهد. در چیدمان از گذاشتن شیشه روی بار خوداری و باید بصورت عمود کنار اطاقک کامیون قرار گیرد. برای جلوگیری از خط و خش یخچال باید از کارتن یخچال استفاده شود و سایلی مانند گاز خانگی که رویه اش شیشه قرار گرفته باید در آخر بار گذاشته ونباید وسیله ای روی آن قرار گیرد.

باربری تهران,حمل و نقل تهران,اتوبار تهران,وانت تلفنی تهران,نیسان بار تهران,شرکت حمل و نقل تهران,حمل بار درونشهری تهران,حمل و نقل برونشهری,امن ترین باربری,ازران ترین باربری